Czas i koszty dostawy
 
 
Witamy w Hope Polska
 
Twoje zamówienie jest dla nas największym priorytetem. Poniżej załączamy zasady, koszt i szacowany czas oczekiwania na dostawę naszego produktu.  

Zasady

Jesteśmy firmą z Krakowa i tam posiadamy magazyn z większością naszych produktów. Twoja zamówienie będzie dostarczone w co najmniej dwóch pudełkach. Nasze systemy składają się ze zderzaka lub stopnia oraz kitu montującego który jest w jednym, dwóch albo nawet w trzech pudełkach. Czasem może się tak zdarzyć, że posiadamy część twojego zamówienia w naszym magazynie ale musimy czekać na jedną z pozostałych część by nie wysyłać nie kompletnego zamówienia. 

Kiedy zamówisz dużą ilość naszego towaru może się tak zdarzyć, że część towaru przyjdzie do ciebie z naszego magazynu z Krakowa a inna część prosto z naszej fabryki w Wielkiej Brytanii. Jeśli tak się stanie, będziemy informować cię o tym drogą mailową.

Koszt
Koszt jest uzależniony od łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

Do 10 kg 49,00 zł
Od 11 kg do 48 kg 99,00 zł
Od 49 kg do 88 kg 199,00 zł
Od 89 kg (dostarczane na palecie) 299,00 zł
 
Czas dostawy:
 
2-5 dni roboczych
Dla wszystkich zamówień które możemy skompletować z naszego magazynu w Krakowie - całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) od momentu potwierdzenia zapłaty.
 
14 dni roboczych
Dla wszystkich zamówień których nie możemy skompletować z naszego magazynu w Krakowie lub są tymczasowo niedostępne - całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) od momentu potwierdzenia zapłaty.
 
28 dni roboczych - Specjalnie zamówienie
Posiadamy małą gamę produktów które są tylko dostępne na specjalne zamówienie (stopnie i zderzaki z hakami holowniczymi), są one widocznie oznaczone na naszej stronie - całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) od momentu potwierdzenia zapłaty. 
 
Prosimy z góry o zrozumienie że czasem termin dostawy może się wydłużyć ze względów nie kontrolowanych przez nas, jak problemy z dostępem materiałów w naszej fabryce, warunkami pogodowymi, czy warunkami drogowymi w czasie dostawy. Obiecujemy iż będziemy informować Cię o każdym wydłużeniu się terminu dostawy. 
 
Dostawa wraz z założeniem
Posiadamy możliwość dostarczenia naszego produkty do ciebie wraz z jego założeniem. Koszt takiej usługi to 299 zł + Vat za każdy pojedynczy zderzak lub stopień. Cena ta odnosi się wyłącznie do zakładania zderzaków i stopni, akcesoria takie jak sensory cofania, elektryczne podłączenie haka i inne nie są wliczone w tą cenę. Możemy zainstalować takie akcesoria ale będzie to za dodatkową opłatą, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. 
 
Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań
+48 735 000 805 
TOP
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl