Kod produktu: LVB-3280-2

Peugeot Boxer 2006 > Wszystkie Długości

Hope Safe-T-Bar

to pełnowymiarowy zderzak zabezpieczający, wykonany z wysokowytrzymałej stali stopowej formowanej na zimno, umieszczony w celu ochrony tylnej części pojazdu przed codziennymi uderzeniami.

ilość
dostępny na zamówienie
14 dni
Cena: 1 799,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: Hope Polska

Opis

Opis produktu

Safe-T-Bar 

Ten model Hope Safe-T-Bar będzie pasował do Peugeot Boxer (model produkcji 2006 > ). Jest on pełnowymiarowym ochronnym zderzakiem, skonstruowanym z wysokowytrzymałej stali stopowej formowanej na zimno, umieszczonej w celu ochrony tylnej części pojazdu przed codziennymi uderzeniami i ładowaniem wózka widłowego, zapewniając bezpieczny, antypoślizgowy stopień, który pomaga chronić bezpieczeństwo pracowników podczas załadunku i rozładunku wnętrza lub dachu furgonetki. Bardzo odblaskowy czerwony pasek zapewnia lepszą widoczność furgonetki w dzień, w nocy i w warunkach słabego oświetlenia, zamontowany w przednim wgłębieniu stopnia, aby zapobiec zużyciu.
 
 
Długości nadwozia Wszystkie dostępne długości
Kolor Czarny
Czujniki parkowania Fabryczne sensory będą musiały zostać przeniesione 
Maks. Udźwig holowniczy  Niedostępny z hakiem holowniczym
Dodatkowe info Nie do aut z zabudowa (np. Wywrotka)

Dodatkowe informacje

Specyfikacja techniczna

Przycisk „Karta Produktu” umożliwia wydruk specyfikacji technicznej naszego produktu w wygodnej dla państwa papierowej formie, lub zapis w pliku PDF. Karta Produkt
TOP
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl